У ДАІ Києва обшук, начальник втік за кордон, - Аваков

    2 Квiтня, 2015 17:33
    У столичному управлінні ДАІ пройшли обшуки. Затримано одного з високих чинів Автоінспекції
    Начальник ДАІ Києва Микола Макаренко
    Скріншот Youtube
    Начальник ДАІ Києва Микола Макаренко

    Служба внутрішньої безпеки МВС, спільно з прокуратурою м. Києва, провели сьогодні обшуки та затримання в ДАІ Києва, повідомив в Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

    "Махінації міліціонерів-даішників базувалися на схемах отримання незаконних грошових коштів в МРЕВ при оформленні автомобілів", - написав міністр.

    Затримано начальника відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи підполковника Миколу Жебеля.

    Начальник ДАІ Києва полковник міліції Микола Макаренко, якого підозрюють як організатора злочинної групи, втік до Білорусі. Він розшукується для дачі пояснень.

    Серед фігурантів злочинної схеми - як цивільні особи, так і працівники міліції.

    Аваков розповів про деякі схеми, які використовували хабарники. Зокрема, вони вимагали щомісячні хабарі від працівників центрів надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспорту.

    Другим напрямком злочинної діяльності була монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ. Вона проводилася, в т.ч., через ТОВ "Іннавто", пов'язаної з Жебелем. Тільки через цю компанію він отримував щомісячно більше 600 тис. грн незаконних доходів, наживаючись тільки на одному бланку на 720 грн.

    В результаті обшуків вилучено документи-схеми отримання коштів, а також самі кошти, проведені по всьому злочинному ланцюжку.

    Теги: МВС Арсен Аваков даі микола макаренко микола жебель
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів