Нацгвардія затримала дезертира в Луганській області

  6 Вересня, 2015 13:58
  Після ретельної перевірки було з'ясовано, що підозрілий чоловік - військовослужбовець однієї з військових частин, яка зараз виконує службово-бойові завдання у м. Щастя.

  Військовослужбовці військової частини 3017 Національної гвардії затримали підозрюваного в дезертирстві військового на одному із блокпостів поблизу міста Щастя (Луганська область).

  Про це йдеться у повідомленні Нацгвардії.

  "Близько 14 години молодший сержант Сергій Кутявін та солдат Віктор Бабак зупинили автомобіль для огляду, який пересувався у напрямку селища Червоний Жовтень. В машині перебувало троє осіб в цивільному одязі. При перевірці документів виявилось, що у одного з них був відсутній паспорт. Після ретельної перевірки було з'ясовано, що підозрілий чоловік - військовослужбовець однієї з військових частин, яка зараз виконує службово-бойові завдання у м. Щастя", - сказано у повідомленні відомства.

  Підозрілий громадянин мав при собі 2 гранати й 6 споряджених магазинів до автомата, про походження яких він нічого не зміг пояснити.

  На місце затримання було викликано патруль військової служби правопорядку для передачі цього військовослужбовця й проведення подальших слідчих дій.

  Нагадаємо, раніше міліція затримала 2 підозрюваних у дезертирстві військових у Львівській області.

  Теги : Нацгвардія дезертирство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів