Нацгвардія отримала неякісну форму, що коштувала 42 млн грн

  24 Червня, 2015 16:42
  Форма для військовослужбовців не відповідає вимогам державних стандартів.

  Служба безпеки України викрила факти постачання підрозділам Національної гвардії непридатної для використання військової форми на суму 42 млн 200 тис. грн,  повідомляє прес-центр СБУ.

  Зазначається, що дві комерційні фірми поставили Центральній базі забезпечення Нацгвардії костюми – "польові літні" та "утеплені польові".

  Однак, згідно із проведеною експертизою з ініціативи СБУ, ця форма не відповідає вимогам державних стандартів за технологією виготовлення, конструкцією, повітропроникністю, товщиною пакету утеплювача, сумарним тепловим опором, маркуванням та зовнішнім виглядом.

  Зокрема, використання цієї літньої форми може призвести до перегріву організму військового, призвести до захворювань, пов’язаних із порушеннями гігієни. Зимова ж форма не забезпечуватиме необхідний рівень теплового захисту. До того ж через відсутність маркування або його невідповідність фізичним розмірам можлива плутанина під час видачі форми особовому складу.

  СБУ сповістила про це командування Нацгвардії, щоб повернути і замінити партію форми, а також застосувати штрафні санкції, які за умовами договору становлять 20% від суми поставки.

  Теги : СБУ Нацгвардія військова форма
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів