НАБУ з’ясовує, куди зникла техніка на 12 млн грн з бронетанкового заводу

  12 Червня, 2018 15:19
  Аудитом на заводі було виявлено нестачу 42 найменувань комплектуючих.

  Національне антикорупційне бюро долучить до матеріалів справи про розтрату на ДП "Житомирський бронетанковий завод" інформацію про зникнення комплектуючих до бойових машин на суму 12 млн гривень.

  Про це повідомляє проект "Марлін" з посиланням на відповідь НАБУ на запит народного депутата Сергія Лещенка.

  Йдеться про результати аудиту Міністерства оборони України від квітня 2015 року. Аудитори, зокрема, встановили нестачу 42 найменувань комплектуючих на суму 12,2 млн гривень. При цьому майно не списувалося, а документи щодо зазначеної техніки були знищені, деякі – відповідно до закону, інші – безпідставно.

  Щодо відповідного провадження НАБУ в реєстрі судових рішень містяться певні рішення. У них зазначається, що у 2014 році за вказівкою директора заводу 20 двигунів УТД-20 перевезли до дизельного цеху, де їх випробували на працездатність. Потім двигуни без дозвільних документів відвезли у невідомому напрямку.

  На думку слідства, це призвело до розтрати майна держпідприємства на суму 6,9 млн гривень. У листі до "Укроборонпрому" в 2015 році директор заводу пояснював, що ці двигуни належать приватній фірмі ТОВ "НВК" "Техімпекс".

  Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро розслідує маніпуляції "Укроборонпрому" з контрактом на 39 млн доларів на постачання запчастин для літака "Антонова" AN-32 Міноборони Іраку.

  Теги : Укроборонпром житомирський бронетанковий завод
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів