НАБУ зареєструвало справи проти Пашинського та Петренка

  9 Грудня, 2015 15:27
  Боротьба за права робітників кондитерської фабрики "ЖЛ" набула міжнародного розголосу.

  Національне антикорупційне бюро України 8 грудня зареєструвало справи проти народного депутата Сергія Пашинського за звинуваченням у спробі рейдерського захоплення житомирскої кондитерської фабрики, а також проти міністра юстиції Павла Петренка за підозрою в участі у згаданій рейдерській схемі, повідомляє кореспондент UA1.

  На сьогоднішньому мітингу під стінами Мін`юсту менеджмент фабрики повідомив про переведення боротьби проти рейдерів у офіційну площину. "На Пашинського зареєстровано кримінальну справу в Антикорупційному бюро під номером один, а на Петренка – під номером п’ятдесят три", – поінформував голова наглядової ради "ЖЛ" Ігор Бойко. Та пообіцяв перекрити аеропорт "Бориспіль", аби унеможливити втечу Пашинського і Петренка з країни.   Також Бойко нагадав про участь представників фабрики в Одеському антикорупційному форумі, який відбувся 6 грудня, і повну підтримку житомирян з боку губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі та заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе.

  Крім того, голова наглядової ради мав півторагодинну розмову з представниками ОБСЄ. Будучи стурбованими порушенням прав робітників фабрики, європейці пообіцяли зробити доповідь, яку буде розіслано у 57 країн світу для отримання рекомендацій.

  Про ситуацію на підприємстві, за словами Бойка, було також повідомлено американського консула. Завдяки цьому інформацію щодо спроб рейдерського захоплення донесено до віце-президента США Джозефа Байдена під час його візиту до України. Байден, своєю чергою, порушив це питання перед Петром Порошенком.

  Нагадаємо, менеджмент житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" стверджує, що підприємство намагається захопити народний депутат Сергій Пашинський. Серед учасників рейдерської схеми називають також міністра юстиції Павла Петренка.

  Працівники фабрики оголосили страйк, протягом тижня влаштовують мітинги під стінами Мін`юсту і навіть навідались до міністра додому. Однак наразі жодних коментарів стосовно ситуації, що склалася, від чиновника отримано не було.

  Теги : США Порошенко Саакашвілі Мін’юст Павло Петренко ОБСЄ сакварелідзе сергій пашинський Джозеф Байден житомир Національне антикорупційне бюро рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів