НАБУ розпочало розслідування отримання Мартиненком хабара, розміром 30 млн франків

  28 Грудня, 2015 17:16
  Антикорупційне бюро розслідує одержання хабарів екс-депутатом при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського товариства Skoda JS.
  Фото з відкритих джерел

  Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування за фактом одержання хабарів при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського акціонерного товариства Skoda JS.

  Про це йдеться у відповіді НАБУ на депутатське звернення Сергія Лещенка.

  Наголошується, що 11 грудня 2015 року НАБУ внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування за фактом одержання хабарів при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського акціонерного товариства Skoda JS.

  Зазначається, що заяву народного депутата про вчинення аналогічного кримінального порушення долучено до матеріалів кримінального порушення та додається, що викладені Лещенком доводи про можливу причетність до вказаного кримінального порушення нардепа Мартиненка будуть перевірені під час розслідування.

  Нагадаємо, раніше Лещенко звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити декларацію Мартиненка, у якій він не вказав наявність у нього панамської офшорної компанії Bradcrest Investments.

  Попри те, що сам Мартиненко заперечував свою причетність до цієї компанії, швейцарські прокурори отримали у женевському банку BNP Paribas підтвердження того, що саме він є кінцевим власником компанії.

  Крім того, згідно з матеріалами справи, в 2008 році Bradcrest Investments отримала на свій рахунок "відкат" у сумі 15-20% від контракту між держкомпанією "Енергоатом" і чеським заводом Skoda.

  Теги : хабар сергій лещенко микола мартиненко Енергоатом НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів