НАБУ: обшук Генпрокуратури – незаконний

  5 Серпня, 2016 19:33
  У бюро вважають, що обшук проводився згідно із незаконним рішенням суду, й мають намір не допустити вилучення матеріалів розслідувань.
  Директор НАБУ Артем Ситник
  Директор НАБУ Артем Ситник

  Національне антикорупційне бюро вважає незаконною ухвалу Печерського райсуду Києва, на підставі якої проводився обшук у відомстві, як, власне, й сам обшук.

  Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

  У бюро зазначають, що в рішенні про обшук не вказані ані обставини вчинення правопорушення, ані прізвища детективів, які його скоїли. Також не зазначено й інформації про те, в рамках якої кримінальної справи здійснювалося "незаконне прослуховування".

  Водночас суддя Печерського суду санкціонував вилучення документів або носіїв інформації будь-де в приміщенні Національного антикорупційного бюро.

  Санкція на обшук видана 4 серпня й діятиме впродовж 30 днів з дня винесення ухвали.

  У НАБУ наголошують, що вживатимуть усіх необхідних дій у межах чинного законодавства для захисту матеріалів досудових розслідувань та іншої важливої  інформації від спроб незаконного вилучення.

  Нагадаємо, в п’ятницю, 5 серпня, слідчо-оперативна група ГПУ прибула до НАБУ з наміром провести обшук у зв’язку із незаконним прослуховуванням телефонних розмов.

  В Антикорупційному бюро заявили, що на підтвердження законності своїх дій представникам Генпрокуратури були пред’явлені відповідні документи

  Теги : ГПУ обшук НАБУ печерський суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів