НАБУ нарешті розпочало розслідування справи рюкзаків для МВС

  30 Березня, 2016 17:35
  НАБУ отримає доступ до банківських рахунків компанії-постачальника рюкзаків для МВС, пов’язаної з сином Авакова.

  НАБУ отримає тимчасовий доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС  "Дніпровенд", пов'язаної з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Про це йдеться у ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва від 23 березня 2016 року.

  Зазначається: досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб'єктами господарської діяльності вчинили розтрату ввіреного їм майна при закупівлі 6 тис. рюкзаків, для потреб бійців у зоні АТО - за результатами застосування переговорної процедури МВС України закупило рюкзаки у ТОВ "Дніпровенд", в якого відсутнє необхідне обладнання, кваліфіковані працівники та наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.

  При цьому сама закупівля була здійснена за завищеними цінами.

  "Вибір вказаних переможців відбувся за особистого втручання колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, при чому у повному обсязі товар так і не був поставлений", - йдеться ухвалі.

  Як повідомлялось раніше, Печерський районний суд Києва надав Головній військовій прокуратурі доступ до документів щодо закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ у 2015 році.

  Нагадаємо, уже доведена причетність сина Авакова до корупційної схеми з рюкзаками для МВС.

  Теги : АТО МВС Арсен Аваков суд Чеботар НАБУ Олександр Аваков
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів