НАБУ надало ГПУ документи про законність своїх дій

  5 Серпня, 2016 16:06
  В Антикорупційному бюро зазначають, що внаслідок обшуку нічого не було вилучено. У ГПУ ж заявляють протилежне.
  Директор НАБУ Артем Ситник
  Директор НАБУ Артем Ситник

  Представникам Генеральної прокуратури, які прийшли з обшуком до Національного антикорупційного бюро, були пред’явлені документи, які свідчать про законність дій бюро.

  Про це повідомляється на Facebook-сторінці НАБУ.

  Так, слідчим ГПУ роз’яснили, що відповідно до чинного законодавства Антикорупційне бюро не має повноважень для здійснення автономного прослуховування й послуговується потужностями Служби безпеки України.

  Тому, наголосили в НАБУ, факти, що були вказані як підстави для обшуку, та відомості, внесені до ЄРДР у рамках провадження щодо незаконного прослуховування співробітниками бюро телефонних розмов, не відповідають дійсності.

  Як зауважив директор відомства Артем Ситник, це провадження було розпочато у квітні, одразу після того, як НАБУ ініціювало активне публічне обговорення питання про надання бюро прав для автономного прослуховування.

  "Три місяці справа "пролежала на полиці", і тепер, коли відповідний законопроект підготовлено, погоджено та винесено на розгляд Верховної Ради, слідчі прийшли до Національного бюро з обшуком", – зазначив Ситник.

  У відомстві також додали, що внаслідок обшуку нічого не було вилучено й наразі бюро працює в штатному режимі. Водночас речник генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook заявила, що слідчими ГПУ були вилучені документи.

  Нагадаємо, в п’ятницю, 5 серпня, слідчо-оперативна група Генпрокуратури прибула до Антикорупційного бюро з наміром провести обшук.

  Теги : ГПУ обшук Артем Ситник НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів