Набрав чинності договір про відкрите небо між Україною та США

  14 Сiчня, 2016 20:31
  Між небом Києва та Вашингтона більше не буде ніяких обмежень.

  Набув чинності договір про відкрите небо між Україною та США, що передбачає скасування всіх обмежень на польоти між країнами.

  Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  Омелян заявив, що саме з 14 січня Україна і США є повноцінними партнерами у відкритому небі, оскільки завершені всі юридичні формальності, і договір між урядом України і урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення набув чинності.

  У документі про відкрите небо надається можливість авіакомпаніям з обох країн виконувати польоти з правом приймати на іноземній території пасажирів, які прямують на територію будь-якої третьої країни, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і правом висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, які направляються з будь-якої території, в країні підписантів угоди. Також встановлюється довільна частота і місткість повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін, дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

  Як повідомлялося, договір про відкрите небо був підписаний 14 липня 2015 р. у Вашингтоні, а 4 листопада 2015 р. він був ратифікований Верховною Радою України.

  Теги : США Україна Договір з відкритого неба
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів