На Житомирському танковому заводі - черговий скандал

  28 Квiтня, 2015 13:06
  Колишнє керівництво провело фіктивну оборудку, внаслідок чого розтратило 460 тисяч гривень бюджетних коштів.

  Міліція встановила факти зловживання службовим становищем колишнім керівництвом Житомирського бронетанкового заводу, повідомляє прес-служба обласного УМВС.

  0,46 млн грн державних коштів було переведено на рахунок фіктивного підприємства.

  23 квітня обласна прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері розпочала кримінальне провадження.

  В обласному Управлінні державної служби боротьби з економічною злочинністю встановили, що між заводом та фіктивним товариством з обмеженою відповідальністю у грудні 2014 року було укладено договір купівлі-продажу обладнання, необхідного для капітального ремонту військової техніки по угодах з Міністерством оборони.

  Цим фіктивним підприємством задекларовано проведення торгів, надання послуг та виконання робіт без фактичної наявності трудових ресурсів, складських приміщень, транспорту тощо.

  Попередня правова кваліфікація злочинних дій - ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 105 (Фіктивне підприємництво) Кримінального Кодексу.

  Нагадаємо, у квітні 2014 року Генпрокуратура звинуватила службових осіб Житомирського бронетанкового заводу у незаконному розукомплектуванні 78 БМП, що завдало державі збитків на суму 12 млн грн. У травні того ж року викрито схему викрадення коштів на цьому заводі на суму близько 1 млн євро.

  Теги : розтрата бронетанковий завод житомир
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів