На Житомирщині оголошено НС через техногенну катастрофу

  16 Квiтня, 2016 19:52
  У зв'язку з техногенним забрудненням двох річок у Житомирській обл. оголошений режим надзвичайної ситуації.

  У Житомирській області з 14 квітня оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня у зв'язку із забрудненням річок Случ і Хомора.

  Про це повідомляють на сайті Баранівської райдержадміністрації, наголошуючи на суворій забороні використання для будь-яких потреб води з річок та споживання в їжу риби. 

  Зазначимо, що за словами керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галини Пилипчук, на території Баранівського району склалася катастрофічна екологічна ситуація із забрудненням невідомою речовиною річок Хомора і Случ, що спричинило масову загибель живих організмів, риби і раків.

  "Як свідчать попередні висновки спеціалістів, у річку Хомору, яка впадає в річку Случ, ймовірно, скинуло екологічно небезпечні викиди підприємство Хмельницької області. З метою виявлення джерела забруднення, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності місцевим відділенням Національної поліції розпочато кримінальне провадження", - наголосила Пилипчук.

  НагадаємоАпеляційний адмінсуд скасував рішення Житомирської обласної ради, яким було передано "Межиріченському гірничо-збагачувальному комбінату" чотири ділянки 95 га держлісгоспу.

  Теги : кримінальне провадження надзвичайна ситуація національна поліція Хмельницька область житомирська область
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів