На Житомирщині міліцію переатестовував кримінальний авторитет "Москва"

  9 Червня, 2016 17:09
  Крім того, членом атестаційної комісії в Житомирській області був один із фігурантів "чорної бухгалтерії" Партії Регіонів.

  Одним з членів переатестаційної комісії МВС в Житомирській області був Ігор Фадєєв, який також відомий як кримінальний авторитет "Москва".

  Про це повідомив волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці у Facebook.

  За словами волонтера, "Москва" у комісії представляв Федерацію УШУ Житомирської області.

  Фадєєва волонтер назвав колишнім "смотрящім" від Партії Регіонів у Києво-Святошинському районі та Коростишеві, екс-керівником Брусилівської районної організації Партії Регіонів. Також "Москва" у 2006 році був депутатом Житомирської облради від Блоку Юлії Тимошенко, а у 90-х та 2000-х сидів у в'язниці в Бельгії та Росії та перебував у розшуку в Україні.

  Сініцин навів приклади того, що Фадєєв у Києво-Святошинському районі переслідував бізнесменів, що йшли у політику, або просто заважали, погрожуючи їм знищенням бізнесу. Одному з місцевих, опозиційних на той час політиків у 2011 році "Москва" знищив ресторанний бізнес, спаливши заклад "Опалкова хата".

  Також Сініцин нагадав, що в одній комісії з "Москвою" сидів радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол, який є фігурантом "чорної бухгалтерії" Партії Регіонів.

  Теги : МВС переатестація Житомирська обл. національна поліція михайло апостол Ігор Фадєєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів