На вулицях Житомира з'явилися написи про Пашинського: "злодій і рейдер"

  8 Листопада, 2018 15:46
  Очевидно, йдеться про захоплення великого підприємства – Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  У Житомирі на фасадах будівель з'явилися написи про народного депутат з фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

  Про це повідомляють Вести.

  У написах нардепа звинувачують в тому, що він – "злодій і рейдер".

  Очевидно, йдеться про захоплення великого підприємства – Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", чия вартість складає приблизно 100 млн доларів.

  Саме на таку суму подав позов до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі до держави Україна законний власник кондитерської фабрики Ігор Бойко, який публічно звинувачував Сергія Пашинського в незаконному заволодінні виробничими потужностями однієї з найбільших фабрик з випуску кондитерської продукції.

  Поштовхом до подачі позову стало безвихідне становище Ігоря Бойка. Незважаючи на те, що він виграв всі суди і підтвердив своє право власності на "ЖЛ", рейдери не пускають його на підприємство, а правоохоронні органи не діють.

  Представляти інтереси України в суді буде британський офіс американської компанії Quinn Emanuel Urquhart & SullivanLLP. Міністр юстиції Павло Петренко, який як і Сергій Пашинський є членом партії "Народний фронт", через переговорну процедуру (без відкритих торгів) вибрав одну з найдорожчих в світі компаній. За відстоювання інтересів Сергія Пашинського українські платники податків заплатять 2 млн доларів США, а якщо британські юристи програють, то бюджет України втратить ще 100 млн доларів США.

  Нагадаємо, раніше Ігор Бойко неодноразово публічно звинувачував президента Петра Порошенка та депутата Сергія Пашинського в рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". До розбійного нападу та захоплення підприємство займало 3-е місце на кондитерському ринку України за обсягом виробництва і 1-е – за обсягом експорту солодощів, обігнавши кондитерську корпорацію "Рошен", яка належить президенту Порошенку.

  Теги : Павло Петренко сергій пашинський житомир Народний Фронт «ЖЛ» ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів