На утримання Донбасу Росія витрачає щонайменше 1 млрд євро на рік – ЗМІ

  17 Сiчня, 2016 10:10
  Росії доводиться витрачати близько 79 млн євро на місяць для того, щоб платити пенсії та зарплату держслужбовцям на контрольованих нею територіях України.
  Фото з відкритих джерел

  Росія витрачає на виплату пенсій і зарплат так званих "ДНР" і "ЛНР" 1 млрд євро на рік.

  Про це йдеться в розслідуванні авторитетного німецького видання.

  Зазначається, що наразі пенсійні виплати Росії 653 тис пенсіонерів, які проживають на окупованих територіях Донецької області та 425 791 особам – Луганської, складають 2 418 378 168 рублів або 30 млн євро щомісячно.

  Крім того, за даними видання, бойовики на Донбасі, залежно від рангу, отримують 90-465 євро, в той час, як зарплата вчителя складає 50 євро.

  Загалом, за розрахунками авторів розслідування, Росії доводиться витрачати близько 79 млн євро на місяць для того, щоб платити пенсії та зарплату держслужбовцям на контрольованих нею територіях України.

  При цьому вони зазначають: "Навіть якщо виплати Росії обмежені зарплатами в громадському секторі і такими статтями як пенсії, ці витрати становлять приблизно 1 млрд євро на рік", наголошуючи, що витрати РФ є лише частиною російських сумарних витрат на підтримку окупованих районів Донбасу: плата за газ, бензин, нафту, продукти харчування, гуманітарну допомогу, а також боєприпаси обходяться Росії в сотні мільйонів євро на рік.

  Видання підкреслює: для переказів грошей на Донбас Кремль використовує банки в окупованій Абхазії, а самі ж гроші потрапляють на територію України на спеціальних поїздах, які приходять раз на місяць в Суходольськ, Дебальцеве та Ілловайськ, після чого їх доставляють на інкасаторських автомобілях в інші населені пункти окупованого Донбасу.

  Теги : гуманітарна допомога Росія ДНР бойовики газ ЛНР Донбас зарплата іловайськ Україна пенсії дебальцеве пенсіонери держслужбовці окуповані території
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів