На українсько-польському кордоні відкрили відділ прикордонної служби "Коритниця"

  6 Вересня, 2015 11:54
  На облаштування відділу прикордонної служби "Коритниця" було виділено 7,5 млн грн.

  На українсько-польському кордоні відкрито реконструйований відділ прикордонної служби "Коритниця" Львівського загону.

  Як повідомили у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України, урочисте відкриття відділу відбулась учора.

  На облаштування відділу прикордонної служби "Коритниця", реконструйованого в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби" Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна" Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства, протягом 2012-2015 років виділено 7,5 млн грн.

  В рамках фінансування забезпечено розбудову шести будівель та споруд адміністративно-житлового та господарського призначення, прокладено мережу водопостачання та водовідведення, повністю переобладнано мережу теплопостачання та збудовано нові бокси для автомобільної техніки. Також у розпорядженні прикордонників 14 одиниць техніки, зокрема, Volkswagen T-5, три автомобілі Dacia Duster та 2 квадроцикли.

  Довідка: Відділ прикордонної служби "Коритниця" створений у 1953 році. Персонал відділу охороняє державний кордон України з Республікою Польща. Протяжність ділянки – понад 25 км, при цьому вся ділянка кордону – річкова, проходить по руслі Західного Бугу.

  Охорона складної річкової ділянки кордону вимагає від охоронців кордону постійної готовності та нестандартних підходів. Всього у цьому підрозділі проходить військову службу понад 60 прикордонників. 24 військовослужбовці відділу протягом останнього року брали участь в антитерористичній операції на сході України, деяких з них було нагороджено державними та відомчими нагородами.

  Теги : кордон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів