На території "ЛДНР" через Фонд гарантування вкладів надійшло 3,3 млрд грн - ЗМІ

  2 Квiтня, 2016 14:34
  ЗМІ повідомляють, що Фонд гарантування вкладів "перекачує" готівку на непідконтрольні Україні території Донбасу.

  Фонд гарантування вкладів фізосіб "відкрив" канал надходження готівки на непідконтрольні Україні території Донбасу, перекачавши туди не менше 3,3 млрд грн, попередньо взявши їх в держбюджеті.

  Про це пише DT.UA.

  "Масовий переїзд жителів, відсутня інфраструктура, розтерзана мережа банківських установ, втрата документів як самих вкладників, так і банків не завадили фонду систематично переводити величезні суми державних грошей – вкладникам 34 банків, які проживають у зоні АТО протягом всього воєнного конфлікту, він виплачує кошти в обсягах 93-99,9% гарантованих сум", - йдеться  у статті.

  Зазначається: підозри про наявність додаткової корупційної маржі викликають списки тих банків, які були уповноваженими проводити виплати вкладникам.

  При цьому за визнанням самих банкірів, третина вкладників, які одержують виплати в будь-якій фінустанові, потім стають його клієнтами.

  Крім того, у списках ФГВФО разом із держбанками та великими фінустановами з розгалуженими мережами частенько з'являлися досить сумнівні структури. 

  Водночас наголошується: у ГПУ розпорядження Кабміну про створення робочої групи з силових відомств, яка провела б розслідування цього та інших аспектів діяльності фонду, досі не підписано.

  Теги : АТО ГПУ банк Фонд гарантування вкладів фізосіб
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів