На сайті президента безслідно зникають голоси підписувачів петицій

  13 Квiтня, 2016 17:55
  Навіть пройшовши реєстрацію та перевірку, громадяни не мають шансів висловити свою думку.

  Сторінка офіційного інтернет-представництва президента України, на якій кожен бажаючий теоретично може підписати електронну петицію, працює некоректно, створює перешкоди для своїх відвідувачів і навіть краде голоси тих, хто вже підписався.

  З такою неповагою до волевиявлення громадян України стикнулася співробітниця Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Тетяна Вдовиченко.

  Нагадаємо, житомиряни усіма способами намагаються повернути свої робочі місця, яких вони позбулися після рейдерського захоплення фабрики, організованого депутатом Пашинським. Зокрема, наразі триває збір підписів під петицією, адресованою президенту Порошенку, з проханням втрутитися у ситуацію, яка склалася навколо фабрики.

  Тетяна пройшла всі випробування реєстрації (необхідно вказати свій ідентифікаційний код та почекати дві доби, доки надану вами інформацію буде перевірено) та підписала петицію. Однак знайти власне ім’я у списку підписантів жінка не змогла.

  "З учорашнього дня сайт мало того, що висить, так ще й краде голоси у небайдужих людей, тобто через десяту пошту реєструєшся (бо з першого разу ніяк), заходиш, голосуєш, а далі – тобі показує, що твій голос врахований, оновлюєш сторінку – і його НЕМАЄ!!! а проголосувати ще раз – не дає, бо вже ввів свій код і ніби проголосував за петицію..." – пише житомирянка на своїй сторінці у Фейсбук.

  UA1 проаналізував ситуацію з іншими петиціями на сайті президента. Після реєстрації та підписання вам ввічливо дякують за участь, проте кількість голосів від цієї участі ніяк не змінюється. У переліку осіб, які підписали петицію, ваше прізвище також не з’являється.

  Звернення до служби технічної підтримки сайту по e-mail залишилось без відповіді. Так само ніхто не відповідає за номером телефону, наданим в Адміністрації президента.

  Варто нагадати, що з липня 2014 року в АП працює колишній гендиректор Microsoft Україна Дмитро Шимків. Однак ситуацію це не рятує, і залишається лиш сподіватися на створення зручного у користуванні сайту, який справді міг би бути одним зі шляхів комунікації президента та громадян.

  З огляду на вищевказане, слова робітниці Житомирської кондфабрики "ЖЛ", найімовірніше, теж залишаться без відповіді:

  "ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!!!! Як при відсутності уряду і правди боротися за свої права? за своє робоче місце, котре злочинним шляхом відібрали???
  як так зробити – ЩОБ ВИ НАС ПОЧУЛИ!!!! 
  скільки вже можна вдавати, що нас немає і нас не чути????"

  Теги : Порошенко сайт сергій пашинський дмитро шимків петиція рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів