На руках у громадян України лише офіційно числиться майже 883 тисячі "стволів"

  12 Лютого, 2018 10:19
  За даними "Української асоціації власників зброї", сьогодні на руках у українців може бути до 5 млн. одиниць незареєстрованої легкої вогнепальної зброї.

  В Україні офіційно зареєстровано 663 тисячі громадян, які володіють вогнепальною зброєю та мають на руках понад 800 тисяч "стволів".

  Про це йдеться у відповіді Національної поліції України на запит "Українських Новин".

  "Повідомляємо, що станом на 1 січня 2018 року за даними автоматизованих обліків, що формують органи поліції, зареєстровано 663 126 власників вогнепальної зброї, у яких в особистому користуванні знаходяться 736 918 одиниць мисливської гладкоствольної зброї та 145 859 одиниць мисливської нарізної зброї", – йдеться у відповіді .

  Так, згідно з українським законодавством, громадяни України не можуть бути власники не мисливської вогнепальної зброї – пістолетів, автоматів, кулеметів і штурмових гвинтівок.

  Втім, як зазначає видання, за останні роки лише глава МВС Арсен Аваков вручив у вигляді "нагородної" більше 3 тис. одиниць такої зброї. Більше 500 "стволів" щорічно вручають у вигляді нагород СБУ, Міноборони та інші силові органи.

  За даними "Української асоціації власників зброї", на сьогоднішній день на руках у українців може бути до 5 млн. одиниць незареєстрованої легкої вогнепальної зброї.

  У свою чергу радник глави МВС Іван Варченко раніше заявляв, що нелегальної вогнепальної зброї в Україні – не більше 300 тисяч.

  Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Юрій Луценко підтримує пропозицію легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю в країні.

  Теги : власники вогнепальна зброя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів