На нафтобазі "БРСМ-Нафти" не знають, хто їх захопив

  25 Червня, 2015 18:15
  Захоплення здійснила група, що складається з тридцяти людей з автоматами Калашникова у супроводі слідчих.

  Триває обшук на базі "БРСМ-Нафти" в Переяславі.

  Про це журналістам розповів Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу мережі "БРСМ-Нафта", передає кореспондент UA1.

  Захоплювачі, за його словами, не представились, не показали свої посвідчення. Лише сказали, що є слідчими, та нібито, у них є ордер на виїмку техніки.

  Наразі обшук триває. "Вилучають повністю всі документи, які находяться на нафтобазі", – поскаржився Мельничук.

  Він назвав захоплювачів рейдерами, оскільки на територію нафтобази не пускають представників компанії: "Якби це була планова перевірка, то ми б спокійно з нашими юристами могли зайти і подивитись їх посвідчення", - казав він.

  Представник нафтобази додав, що правоохоронці не реагують на їх звернення про вибухи, які почались ще з минулого року.

  "На наші звернення немає ніякої реакції з боку СБУ, МВС. Ми писали їм звернення – реакції нуль. Є тільки гучні заяви від міністра МВС з приводу причин вибуху на васильківській нафтобазі. Хоча ще не розслідувано. Причини вже придумали. На сьогоднішній день не знайдено жодного замовника, жодного виконавця попередніх шести вибухів", - зазначив він.

  Мельничук зазначив, що усього вибухів на об'єктах БРСМ було сім.

  Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що компанія "БРСМ-Нафта" нанесла державі мільярдні збитки, виготовляючи неякісний бензин. Крім того, уряд готував позов на "БРСМ" про відшкодування витрат на боротьбу з пожежею на нафтобазі під Києвом.

  Теги : обшук БРСМ-Нафта нафтобаза
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів