На Луганщину повернулись тіньові схеми "регіоналів"

  2 Березня, 2016 17:26
  Це можна побачити на прикладі обласного філіалу Служби автомобільних доріг.

  Активіст та колишній депутат Лисичанської мійськради Віталій Шведов заявив, що в області продовжують мати місце "тіньові" схеми від "регіоналів".

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Шведов навів як приклад Службу автомобільних доріг України в Луганській області, керівником якої було призначено Володимира Балера.

  Однак неофіційним куратором місцевих Служби автомобільних доріг та облавтодору є екс-начальник Служби автомобільних доріг України в Харківській області Микуленко Костянтин Васильович. Микуленка пов’язують з Володимиром Демішканом – колишнім нардепом та керівником цієї структури за часів Януковича.

  "У той час, коли йде війна, колишні представники Партії регіонів, тимчасово перефарбувавшись, продовжують вибудовувати свої схеми і розставляти своїх людей на посади різного рівня. Це і контроль фінансових потоків, і адміністративний ресурс, і контроль ідеологічної складової", – написав Шведов.

  Він вважає, що призначення на такі посади мають відбуватися на відкритих конкурсах, а оцінювати кандидатів повинні активісти і патріоти.

  Шведов – учасник АТО, воював у складі добровольчого підрозділу, керував Лисичанськом відразу після звільнення міста від терористів як уповноважений штабу АТО, був головою військово-цивільної адміністрації Троїцького і Лисичанська. Голова області Георгій Тука називав Шведова другом.

  Теги : Луганська область регіонали облавтодор віталій шведов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів