На липецькій фабриці Roshen скоротили майже половину працівників – ВВС

  1 Лютого, 2016 16:49
  За останні 2,5 роки обсяги виробництва на російській фабриці Roshen скоротилось у 2,5 рази.
  Фото з відкритих джерел

  Липецька фабрика Roshen після початку конфлікту між Україною і Росією живе в умовах судів, збитків і вимушеного скорочення працівників.

  Про це йдеться в репортажі "ВВС Україна".

  Зазначається, що за словами директора одного із цехів фабрики Анжели Карцевої, після приходу Порошенка до Липецька виробництво на фабриці виросло більш ніж у 10 разів, проте наразі частина майна фабрики заарештована російськими судами.

  Втім, директор підприємства Олег Козаков розповів, що "хоч і не можна його (майно – Ред.) відчужувати, але ніхто не забороняє виробляти на ньому цукерки. Що і робиться".

  Водночас зазначається: фабрика веде одразу 4 судових процеси, проте директор заперечує їх взаємопов'язанність.

  Наголошується, що на фоні судів і політичного конфлікту за останні 2,5 роки виробництво у Липецьку впало у 2,5 рази, внаслідок чого на фабриці мусили провести масові скорочення. Наразі на підприємстві лишилася 1 тисяча працівників з 1,8 тисяч, які працювали раніше.

  Разом з тим, протягом останніх 3 років фабрика сплатила понад 1 мільярд рублів (близько 330 млн гривень) податків до російського бюджету.

  Крім того, якщо раніше підприємство не сплачувало дивідендів, спрямовуючи ці гроші на розвиток, то зараз інвестиції вирішили спрямувати на виплату дивідендів. Втім, про яку суму йдеться, авторам репортажу дізнатись не вдалось – у прес-службі Roshen у Києві відмовились називати цифри, пославшись на комерційну таємницю.

  Наголошується: наразі керівництво липецьких потужностей компанії Порошенка зі стриманим песимізмом ставиться до можливого продажу, зазначаючи, що "такого інвестора, яким була корпорація Roshen, у російській кондитерській галузі просто не було і, мабуть, найближчим часом не буде".

  Теги : Росія Порошенко Україна Roshen липецьк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів