На кордоні затримано сирійців, які хотіли потрапити до Угорщини і Словаччини

  20 Вересня, 2015 12:04
  Всіх незаконних мігрантів доставили в прикордонний підрозділ для складання адміністративно-процесуальних документів, подальшу долю затриманих вирішить суд.

  Державна прикордонна служба затримала 10 нелегальних мігрантів у Закарпатській області, які намагалися потрапити до Угорщини і Словаччини.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

  Згідно з ним, сьогодні вночі на ділянці відповідальності відділу "Лужанка" Мукачівського загону прикордонний наряд затримав 3 людей без документів, що рухалися в бік кордону з Угорщиною.

  Затримані чоловіки повідомили, що є громадянами Сирії.

  Також 5 громадян Сомалі вранці затримали прикордонники відділу "Горонглаб" цього ж загону.

  Затримати мігрантів вдалося за 40 метрів від державного кордону зі Словаччиною.

  Ще одного громадянина Сирії та одного громадянина Йорданії прикордонники затримали на ділянці відділу "Стужиця" Чопського загону.

  Інформацію про пересування двох невідомих поблизу кордону прикордонникам надали словацькі колеги.

  З метою недопущення порушення кордону на місце виїхала група реагування, яка затримала нелегальних мігрантів за триста метрів від кордону.

  Всіх незаконних мігрантів доставили в прикордонний підрозділ для складання адміністративно-процесуальних документів, подальшу долю затриманих вирішить суд.

  Нагадаємо, що Державна прикордонна служба затримала 13 нелегальних мігрантів з В'єтнаму, Бангладеш та Сирії в Закарпатській області.

  Теги : Сирія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів