Землі Андрія Клюєва повернуто державі - ГПУ

  12 Травня, 2015 17:08
  Вартість цих земель становить майже півмільйона гривень.

  Рішенням Обухівського районного суду задоволено позовні вимоги прокурора Обухівського району та повернуто у державну власність земельну ділянку загальною площею 0,4 га, яка незаконно була відчужена на користь колишнього глави Адміністрації Президента.

  Про це інформує прес-служба ГПУ.

  Встановлено, що підставою відведення цих земель власникам для будівництва і обслуговування житлового будинку в смт. Козин Обухівського району стали рішення виконавчого комітету сільської ради, до компетенції якого не входить вирішення земельних питань, оскільки виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішується питання у сфері регулювання земельних відносин.

  Вартість цих земель становить майже півмільйона гривень.

  Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою району пред’явлено позов до Обухівського міськрайсуду про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування, державного акту на землю та витребування земельної ділянки на користь держави.

  Наразі позовні вимоги прокурора судом задоволено у повному обсязі.

  Раніше  ЗМІ повідомляли, що екс-глава Адміністрації президента Андрій Клюєв володіє у цьому районі приблизно 17 гектарами землі, де збудований величезний особняк і є футбольне поле.

  Теги : генпрокуратура землі відчуження екс-глава
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів