На Київщині запрацює перший притулок для жінок, постраждалих від насильства

  15 Березня, 2019 14:15
  Притулок розрахований на десятьох жінок, але в разі потреби зможе прийняти й дванадцять.

  Уже з 18 березня на Київщині запрацює перший комунальний притулок для жінок, що постраждали від насильства, і їхніх дітей. Проект є спільною роботою Всеукраїнської благодійної організації "Конвіктус Україна" та Васильківської районної ради.  Фінансування закладу розподілено між організацією та місцевим бюджетом. 

  Про це розповіла менеджерка проектів ВБО "Конвіктус Україна" Юлія Царевська, повідомляє центр інформації про права людини.

  За словами експертки, притулок розрахований на десятьох жінок, але в разі потреби зможе прийняти й дванадцять. Мешкатимуть жінки в кімнатах спільно. Утім, у закладі також передбачена окрема кімната для жінок, які потраплятимуть до нього у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння або вночі.

  "Ми відкриті для жінок з дітьми будь-якого віку та будь-якої кількості. Крім того, ми також прийматимемо жінок з дітьми, що мають інвалідність. Перебувати в центрі жінки зможуть до трьох місяців, але цей термін передбачений законодавчо, в індивідуальних випадках ми зможемо його подовжувати. Головне – екстрено вилучити мати та дитину із ситуації домашнього насильства, надати необхідну допомогу: соціальну, психологічну, медичну", – розповіла вона.

  За її словами, в притулку працюватимуть два психологи, окремо для дітей та дорослих. У планах – налагодити соціальне підприємництво. Воно має забезпечити економічну незалежність жінок.

  Нагадаємополіція отримала право виносити припис підозрюваним в домашньому насильстві про заборону спілкування з жертвою.

  Теги : допомога соціальний захист насильство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів