На Харківщині офіцер ДФС розкривав вигадані справи

  12 Липня, 2016 16:07
  Офіцер-вигадник вирішив підняти показники свого відділу.

  У Харківській області майор Державної фіскальної служби розкривав вигадані собою правопорушення, за допомогою яких покращував показники свого відділу.

  Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.

  У прокуратурі заявили, що 37-річний слідчий одного з відділів ГУ ДФС у березні цього року розслідував кримінальні провадження за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів, зокрема алкогольних напоїв. Прокуратура виявила, що правопорушення було вигадане податківцем. За свою роботу майор ДФС навіть отримав гонорар.

  "Слідчий умисно склав завідомо неправдиві офіційні документи. Серед яких протокол огляду місця події, протоколи допитів свідків, а також обставини вчинення кримінального правопорушення, ніби встановлені досудовим розслідуванням під час проведення слідчих дій. Всю цю "доказову базу" разом із іншими матеріалами провадження правоохоронець надав на погодження до прокуратури. Навіть привів із собою пенсіонера-жебрака, який "грав" роль обвинувачуваного, придбавши йому у комісійному магазині відповідний одяг. Однак підозрюваний та доказова база викликали у прокурора великі сумніви", - йдеться у повідомленні.

  Через намагання підвищити показники відділку обласна прокуратура оголосила майору підозру за фактом складання завідомо неправдивих офіційних документів та закінченого замаху на притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаного зі штучним створенням доказів.

  За вчинення злочину податківцю загрожує до 10 років позбавлення волі.

  Теги : прокуратура Харківська область ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів