На головного поліцейського Луцька напала людина з ножем

  23 Червня, 2016 17:49
  Неадекватний чоловік не реагував на попереджувальний постріл. Прийшлось стріляти на ураження.
  Олександр Вовченко
  Олександр Вовченко

  У Луцьку агресивний чоловік напав на головного поліцейського міста Олександра Вовченка та його напарника.

  Інцидент мав місце в ніч на 23 червня, коли Вовченко зі своїм заступником Дмитром Хмаруком патрулювали місто, перевіряючи роботу патрульних.

  Раптом, біля одного з готелів, коли вони зупинились перевірити туристичний автобус з дітьми, двері поліцейської автівки Hyundai Sonata відкрив чоловік із собакою, схожою на вівчарку. Він скомандував Вовченку вийти з машини. Отримавши відмову, чоловік схопив ножа та кинувся на головного поліцейського Луцька.

  Напарник Вовченка - Хмарук - вибіг з автомобіля та попередив, що стрілятиме. Однак це не подіяло, так само, як і попереджувальний постріл Хмарука з травматичного пістолета в повітря. Тоді Хмаруку довелось двічі вистрелити в громадянина, перш ніж той кинувся тікати. За кілька метрів Вовченко наздогнав та затримав втікача.

  Нападник отримав легке ушкодження шиї. Його шпиталізували. Лікарі запевнили, що загрози життю немає. Неподалік місця події знайшли ножа.

  За попередньою інформацією, перш ніж напасти на поліцейських, чоловік встиг сказати туристам, які знаходились в автобусі біля готелю, що в автобусі є вибухівка. Але ніякої вибухівки не виявили.

  Теги : напад Луцьк поліцейський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів