На Донеччині ліквідовано багатомільйонний конвертцентр

  14 Жовтня, 2016 21:37
  До діяльності "конверту" було причетне керівництво маріупольської фіскальної служби.

  Служба безпеки України та прокуратура ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом 300 млн гривень у Донецькій області.

  Як повідомляє прес-центр спецслужби, до діяльності конвертцентру було причетне керівництво маріупольської фіскальної служби.

  Правопорушники формували кредит з податку на додану вартість підприємствам й оформляли фіктивні договори на виконання будівельних робіт, чим мінімізували податкові зобов’язання.

  Зазначається, що 300 млн гривень незаконного доходу організатори конвертаційного центру отримали за 9 місяців своєї протиправної діяльності.

  Правоохоронці провели 26 обшуків у структурних підрозділах маріупольської фіскальної служби й за місцями проживання організаторів схеми у Запоріжжі та Харкові. Під час обшуків вилучено 56 одиниць комп’ютерної техніки та флеш-носіїв, фінансово-господарську документацію, 43 печатки, 2,4 млн гривень, 30 тис. доларів, а також банківські картки.

  Трьох організаторів конвертаційного центру затримано. Розпочато кримінальне провадження за ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

  Теги : СБУ фіскальна служба конвертаційний центр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів