На Донбасі місцеві злочинці грабують російських найманців

  15 Травня, 2015 10:10
  А"чиновники" самопроголошених ДНР і ЛНР приторговують даними про майно громадян, змушених переселитися до інших регіонів країни або за її межі.

  У населених пунктах, що перебувають під контролем так званих ЛНР і ДНР, почастішали напади з боку представників місцевого криміналітету на російських найманців і військовослужбовців, які отримують чималу грошову винагороду за участь у бойових діях на Донбасі.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат і військовий експерт групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук.

  Зокрема, в Луганську на російського найманця напали зі зброєю і обікрали, внаслідок чого він отримав численні ножові поранення. Також місцеві "правоохоронці" розслідують факт нападу на російського офіцера, в якого невідомі відібрали "зарплату за 2 місяці".

  Крім того, у Луганську місцеві "органи МГБ ЛНР" розшукують групу "телефонних терористів", які вже тривалий час по телефону тролять і знущаються над "державними установами ЛНР".

  На території, підконтрольній ЛНР і ДНР, "держоргани" терористичних організацій продають дані із податкової і нотаріальної бази про майно громадян, котрі були змушені переселитися до інших регіонів країни або за її межі.

  Теги : АТО Донбас Дмитро Тимчук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів