На "Десні" військових годували продуктами з кишковою паличкою

  20 Липня, 2016 16:41
  У навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині знову скандал через їжу.

  У 169 навчальному центрі "Десна" у Чернігівській області непланова перевірка показала низьку якість харчів і умов їх зберігання.

  Про це на брифінгу заявив начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Дмитро Марченко, повідомляє кореспондент UA1.

  За словами Марченка, харчуванням військових у "Десні" займається компанія "Візит", яка й винна у такому відношенні до недбалого ставлення до харчів.

  "Під час перевірки продуктів, було виявлено низку недоліків. Наприклад, продукти зберігалися з порушенням температурного режиму, а саме при температурі +39. В морозильній камері, де зберігалося заморожене м’ясо, температура сягала +15", - розповів підполковник.

  Марченко зазначає, що перевірка виявила сир та вершкове масло, які були фальсифікатом, оскільки лабораторне дослідження виявило у них 100% жирів нетваринного походження. А у "твердому сирі" взагалі виявили бактерії групи кишкової палички. Ці ж бактерії виявили у яловичині першого ґатунку. У так званому "маслі" взагалі знайшли плісняві гриби та дріжджі роду "Кандіда".

  В консерва м’яса перевірка встановила невідповідність вимогам ДСТУ, а у консервах "каша перлова" та "каша гречана" було встановлено невідповідність масової частки жиру та кухонної солі.

  У паштеті печінковому зі свинячим жиром, що входить до сухпайку, було встановлено перевищення норми вмісту бактерій дріжджів та пліснявих грибів у 2,5 раза та виявлено патогенні бактерії стафілококу.

  У меді натуральному, квітковому було виявлено перевищення у 6 разів допустимої норми гідроксиметил-фурфуролу, який має токсичні та канцерогенні властивості. Також було встановлено порушення збалансованості добового раціону в даному пайку - його калорійність удвічі менша за заявлену.

  За словами Марченка, після проведення розслідування і притягнення до відповідальності винних посадових осіб, Міністерство оборони має намір розірвати контракт на суму 400 млн грн з фірмою "Візит".

  Раніше UA1 опубліковував відео з жахливою їжею, якою годують військовослужбовців на 169 навчальному центрі "Десна".  Як повідомлялося, серед постачальників їжі для Міноборони присутня фірма до якої були претензії, і інтереси якої лобіює народний депутат з "Народного фронту" Тетяна Чорновол.

  Теги : Міноборони харчування Десна Дмитро Марченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів