На будівлю студії "1+1" накладено арешт у справі "ПриватБанку"

  13 Вересня, 2017 11:12
  Суд арештував також будівлю заводу "Біола" та літак Boeing.

  Печерський районний суд Києва у справі розкрадання коштів посадовими особами "ПриватБанку" наклав арешт на будівлю заводу "Біола" в Дніпрі, будівлю, яку орендує телерадіокомпанія "Студія 1+1" в Києві, а також літак Boeing.

  Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на матеріали суду.

  Згідно з судовими матеріалами, посадові особи "ПриватБанку" шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 року заволоділи чужим майном, а саме: державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд гривень, виділених на рефінансування.

  У рамках слідства прокурор просив суд про накладення арешту на таке майно: земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, масив "Золотий берег" (акваторія Чорного моря), що належать ТОВ "Хаджибей"; нежитлові приміщення житлово-офісного будинку і підземного паркінгу в Києві по вул. Фрунзе, 23 (орендує "Студія 1+1"), що належать ТОВ "Поділ Нерухомість"; будівлю заводу "Біола" в Дніпрі по вул. Береговій, 135, що належить ТОВ "Ерлан"; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane - Comercio Internacional LDA).

  Крім того, прокурор просив про арешт такої нерухомості: будинок в Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6921 кв. м, що належить ТОВ "Імме"; нежитлові будинки в Дніпрі по вул. Чкалова, 27, що належать ТОВ "Акватера" і ТОВ "Арлан"; будинок торгового павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ВАТ "Проектно-пошуковий інститут "Південмедбіосинтез").

  Нагадаємо, в списку претендентів на пост голови правління "ПриватБанку" вже є 230 осіб, що представляють майже 30 країн світу.

  Теги : Коломойський Приватбанк арешт Канал "1+1"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів