На 7-8% в місяць: експерт розповів про подорожчання овочів і фруктів

  11 Сiчня, 2019 18:05
  Олег Пендзин повідомив, що за минулий рік овочі та фрукти подорожчали на 100 відсотків.

  Експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявив, що в Україні до червня овочі та фрукти щомісяця дорожчатимуть на 7-8%. Про це він повідомив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що за минулий рік овочі та фрукти подорожчали на 100 відсотків.

  "Якщо уважно подивитися на подорожчання овочів і фруктів за 2018 рік, то у нас амплітуда становила близько 100%. З певних овочів подорожчання за рік становило до 180%. Швидше за все, попереду у нас буде подальше підвищення цін на овочі та фрукти на 7-8% в місяць до червня. Якщо буде рання весна, то до травня. Тобто до нового врожаю", – зазначив Пендзин.

  За його словами, зростання цін на овочі та фрукти також залежить від логістики.

  "Якщо будуть снігопади, хуртовини і погана дорога, то вартість їх транспортування істотно зросте. Від оптового складу доставити продукцію до полиць коштує певних грошей. Якщо продукція доставляється крізь замети, то вартість істотно зростає", – додав експерт.

  Нагадаємо, Верховний суд підтвердив рішення судів попередніх інстанцій про визнання незаконною постанови Кабінету міністрів від 11 жовтня 2016 року №780 про затвердження структури споживчого кошика.

  Теги : інфляція зростання цін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів