"Ні" VIP-пенсіонерам: уряд ліквідує спецпенсії

  28 Квiтня, 2015 08:37
  Міністр соцполітики вважає, що всім категоріям громадян пенсія має нараховуватись за єдиною формулою.

  На засіданні Кабінету Міністрів України 29 квітня буде презентована нова модель пенсійної системи, згідно з якою ліквідуються спеціальні пенсії, а з 2017 року вступить у дію накопичувальна система пенсій.

  Про це під час інтерв’ю на "5 каналі" заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

  "Ми пропонуємо відмовитись від системи спецпенсій, не буде більше VIP-пенсіонерів. Усім категоріям громадян пенсія має нараховуватися за єдиною формулою" – сказав Розенко.

  За його словами, накопичувальна система пенсій – це другий рівень пенсійного страхування. Адже сьогоднішня солідарна система пенсійного забезпечення не витримує жодної критики. Тому урядом запропонована нова позиція – щоб українець отримував пенсію не з одного джерела, як зараз, а з трьох джерел - солідарної системи, накопичувальної системи і недержавного пенсійного страхування.

  Павло Розенко висловив сподівання, що Верховна Рада якнайшвидше розгляне цей законопроект, який серйозно реформує пенсійне страхування. Він додав, що хоч на відмові від спецпенсій "багато не зекономиш", але такий крок відновить довіру до пенсійної системи. 

  Теги : уряд спецпенсії пенсіонери Павло Розенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів