МЗС не звільнило фігурантку скандалу з цигарковою контрабандою

  21 Вересня, 2016 14:27
  Як пояснили у відомстві, до завершення розслідування і відповідних висновків, МЗС не має правових підстав для звільнення дипломата.

  Міністерство закордоних справ не звільнило першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, чоловіка котрої спіймали на контрабанді цигарок під виглядом дипломатичного вантажу.

  Про це повідомляє "Європейська правда".

  Як зазначається, Ліщишин наразі не обіймає посади в МЗС, однак її не звільнено із дипломатичної служби. У МЗС це пояснили тим, що до завершення розслідування і відповідних висновків не мають правових підстав для її звільнення.

  Якщо ж провина Ліщишин не буде доведена, скандальний дипломат зможе знову претендувати на роботу в дипломатичній місії за кордоном.

  Зауважимо, що чинний закон про дипломатичну службу не дає права звільняти дипломата через "погану репутацію", максимум, що можна вдіяти у такому разі – відкликати з відрядження, що й було зроблено.

  Нагадаємо, на підставі листа, підписаного Оксаною Ліщишин, її чоловік під виглядом дипломатичного вантажу з України возив контрабандні цигарки в Словаччину.

  Теги : контрабанда цигарки МЗС словаччина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів