МЗС дало поради українцям, які перебувають у Єгипті

  9 Листопада, 2015 19:51
  У цій країні досі невизначена ситуація з безпекою, застерігають у МЗС.

  Міністерство закордонних справ закликає українців, які планують відвідати Єгипет або вже перебувають там, врахувати невизначеність ситуації з безпекою та бути максимально обережними.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

  Українцям, які перебувають на території Єгипту, наполегливо рекомендується проявляти підвищену увагу та обережність, не залишати без необхідності місць організованого відпочинку, що перебувають під охороною і спостереженням сил безпеки.

  У разі необхідності виїзду за межі місця організованого відпочинку українцям слід повідомити про це адміністрації готелю, рідним або представникам туроператора.

  У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку в місці проживання, правоохоронців та представників організацій, що здійснюють реагування на надзвичайну ситуацію.

  Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях документи, гроші і речі, які можуть знадобитися у разі термінового виїзду з місця проживання.

  Додамо, що Україна готова евакуювати в разі необхідності 4 тис. громадян України, які перебувають на курортах в Єгипті.

  Рекомендації та заходи з безпеки пов’язані з авіакатастрофою російського літака в Єгипті, причиною якого, найімовірніше, стала бомба терористів "Ісламської держави". 

  Теги : МЗС єгипет українці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів