МВС знову взялось за скандального ректора Мельника

  29 Травня, 2015 12:33
  Підозри стосуються отримання хабарів в період з 2010 по 2013 роки.

  МВС висунуло екс-ректору Національного університету державної податкової служби Петру Мельнику звинувачення у хабарництві.

  В повідомленні відомства говориться, що з березня 2010 по квітень 2013 рр. Мельник одержав від студентів хабарів на 63 тисячі гривень.

  Хабарі оформлювались як "благодійні внески" на вказані Мельником реквізити - поточні рахунки підконтрольної йому юридичної особи – Міжрегіональної фінансово-юридичної академії, яка є, фактично, "клоном" університету податкової служби.

  Ці "внески" студенти робили, аби здобути рівень магістра. Мельник особисто запрошував на прийом бажаючих вчитись на 5-му курсі університету, та пропонував "допомогти" у навчанні.

  В подальшому ці кошти надходили на рахунки підприємств, які мали ознаки фіктивності.

  Мельнику було повідомлено про підозру за ч .5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2,3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

  За це передбачається до 12 років тюрми.

  Додамо, що ТОВ "Міжрегіональна фінансово-юридична академія" заснована Максимом Мельником, сином Петра Мельника. 

  Нагадаємо, що 27 липня 2013 року Мельника було затримано за хабарі у розмірі 40 та 80 тисяч грн, які він вимагав за вступ до університету. 1 серпня його постановили держати під домашнім арештом, але 9 серпня він зняв електроний браслет та втік. Переховувався за кордоном, зокрема у США, де мешкає його донька. Невдовзі Мельника почав розшукувати Інтерпол. 1 квітня 2014 р. повернувся в Україну, був затриманий МВС, але 8 травня звільнений під заставу у 609 тис. грн.

  Теги : корупція петро мельник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів