МВС визнало незаконність дій рейдерів на Житомирській кондфабриці

  14 Липня, 2016 11:40
  Національна поліція називає дії рейдерів, що захопили Житомирську кондитерську фабрику «ЖЛ», кримінальним правопорушенням.

  Дії осіб, які наприкінці минулого року здійснили рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ», визнані поліцією кримінальним правопорушенням. Про це сказано в листі Головного слідчого управління НП України.

  Також у Нацполіції зазначили, що наразі розслідуються факти протиправного виключення із реєстру підприємств ТДВ «ЖЛ», внесення в реєстр недостовірних даних й незаконне призначення директором фабрики Олександра Рогаля. Фігурантами кримінальної справи є керівники фіктивного ЗАТ «Житомирські ласощі», зокрема псевдодиректор Олександр Рогаль, співробітники Мін’юсту. Також правоохоронці намагаються встановити замовників та організаторів рейдерської схеми.

  Законні власники та керівництво фабрики називають організаторами рейдерського захоплення депутата Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка. При цьому розслідування кримінальної справи гальмується за наказом однопартійця Пашинського – міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Водночас, за словами юристів фабрики, підприємство й досі утримують рейдери, майно фабрики розкрадається та вивозиться.

  Також у листі Нацполіції зазначено, що поліція направила до прокуратури Житомирської області матеріали щодо протиправних дій колишнього керівника поліції Житомирщини Валерія Рудика та начальника Поліції охорони Ігоря Товкача. Іх звинувачують у протизаконному недопущенні трудового колективу та власників фабрики на територію підприємства 19 травня цього року.

  Нагадаємо, 19 травня трудовий колектив та власники Житомирської кондитерської фабрики ТДВ «ЖЛ» прийшли на свої робочі місця, маючи рішення суду, яке набуло чинності. Співробітники поліції за наказом Рудика витіснили людей з території та побили

  Теги : МВС житомир рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів