МВС вилучило мільйон гривень у братів Каськіва

  19 Серпня, 2015 19:46
  Гроші були вкрадені у держави екс-главою Держінвестпроекту.
  Владислав Каськів
  Фото з відкритих джерел
  Владислав Каськів

  Слідчі МВС вилучили 1 мільйон 800 гривень із сейфа в нежитлових приміщеннях ТОВ "Лекс-Фармація", що належать рідному та двоюрідному братам екс-глави Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва.

  Про це йдеться у тексті ухвали Печерського районного суду Києва від 27 липня, доступному в Єдиному реєстрі судових рішень.

  У рамках розслідування розтрат державних коштів керівництвом Держнацпроекту МВС встановило, що посадові особи цього відомства у 2012-2014 роках через підконтрольне підприємство "Державна інвестиційна компанія" надали низку позик і перерахували гроші в статутний капітал підприємств, створених напередодні нібито для реалізації національних проектів.

  Однак фактично діяльність зазначених підприємств була спрямована на привласнення цих коштів та їх відмивання. Організатором цієї схеми МВС вважає Каськіва. Розмір збитків оцінюється на суму 2,8 млн гривень.

  Суд погодився з доводами МВС, що ці гроші на зберігання в сейф були поміщені Владиславом Каськівим або ж за його вказівкою іншою причетною до злочинної діяльності групи особою, й арештував їх.

  Теги : МВС Каськів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів