МВС відкрило офіс патрульної поліції в Києві

  22 Липня, 2015 18:30
  Міністерство внутрішніх справ відкрило перший офіс патрульної поліції в Києві.
  Яценюк і Браунфілд на відкритті першого офісу патрульної поліції
  Фейсбук Арсена Авакова
  Яценюк і Браунфілд на відкритті першого офісу патрульної поліції

  На відкритті були присутні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, його перший заступник Ека Згуладзе, посол США Джеффрі Пайєтт, заступник держсекретаря США Вільям Браунфілд.

  Яценюк заявив, що створення поліції в Україні надзвичайно важливий крок на шляху реформування держави й подякував за допомогу в цьому керівництво США.

  За словами Браунфілда, США будуть продовжувати здійснювати підтримку реформування українських правоохоронних органів; наразі їх зусилля зосереджені на створенні спецназу МВС і вдосконаленні роботи Державної прикордонної служби.

  Щодо роботи нового офісу поліції Згуладзе повідомила, що в цій будівлі будуть надаватися виключно адміністративні послуги.

  В офісі поліції також можна буде одержати довідку про ДТП для страхової компанії, повернути вилучені права водія.

  Крім того, відвідувачі зможуть залишити скаргу на роботу поліції.

  "У цьому приміщенні буде розміщене й управління поліції міста Києва, департамент патрульної поліції, центральний офіс з прийому громадян і адмінпрактики, тренінг-центр підготовки патрульної поліції по всій країні", - повідомила Згуладзе.

  При цьому перший заступник попросила громадян активніше стежити за роботою патрульних поліцейських і повідомляти про виявлені недоліки й недопрацювання.

  До колл-центру можно телефонувати цілодобово 044 254 94 88, або звертатися за адресою: Київ, вул. Народного ополчення, 9.

  На своїй сторінці у соцмережі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко просить не плутати телефон колл-центру з номером 102.

  Теги : МВС Арсеній Яценюк Ека Згуладзе поліція Антон Геращенко джеффрі пайєтт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів