МВС публічно викликало на допит сімох ”керівників” ДНР

  9 Серпня, 2015 10:25
  Слідче управління УМВС України у Донецькій області викликало на допит сімох ”міністрів” та керівників інших структур так званої ДНР.

  Відповідні публічні повістки про виклик підозрюваних розміщено на сайті облуправління МВС.

  На 13 серпня викликається ”голова пенсійного фонду” ДНР Галина Сагайдакова, на 14 серпня - ”міністр зв`язку” Микола Хардиков, на 17 серпня - ”міністр вугілля та енергетики” Євген Файницький. 18 серпня до слідчого на допит зобов`язаний з`явитися ”міністр агропромислової політики та продовольства” Максим Савенко, 19 серпня – ”глава адміністрації” Куйбишевського та Київського районів Донецька, 20 серпня – ”заступник генерального прокурора” Марія Підсушна (Бавика), а 21 серпня – ”міністр економіки” Євгена Самохіна.

  Їм потрібно з`явитися в зазначені дні в Слідче управління ГУМВС України в Донецькій області за адресою Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нахімова, д. № 86.

  Вони всі підозрюються у створення терористичної групи чи терористичної організації.

  ”Згідно з чинним законодавством організатори терористичних ланок самопроголошеної республіки, які переховуються на окупованій території, можуть бути засудженими заочно. Обвинувачені або підозрювані в установленому законом порядку будуть викликати на допити за допомогою ЗМІ”, - йдеться в повідомленні.

  У відомстві зазначили, що з початку проведення АТО в Донецькій області оголошені у розшук 106 організаторів терористичних ланок ДНР.

  ”В першу чергу документується діяльність верхівки так званої Донецької народної республіки. На сьогодні офіційно оголошені в розшук 11 самопроголошених міністрів, щодо ще 10 ”державних діячів” бандформування збираються докази”, - додали у відомстві.

  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

  Теги : ДНР МВС допит
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів