МВС підтвердило, що "Айдар" Мельничука захоплював хлібозавод

  2 Червня, 2015 12:13
  Інцидент стався у листопаді 2014 року. Військові "Айдару" фактично самі зайнялись реалізацією хлібопродукції, та не платили при цьому податки.

  Міністерство внутрішніх справ підтвердило причетність "Айдару" до захоплення хлібозаводу ТОВ "УКР-ВЕРЕСК" у селі Петрівка поблизу Станиці Луганської.

  Відповідні документи з обласного управління МВС навів голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль на своєму сайті.

  Розслідування встановило причетність до захоплення військовослужбовців А.І. Лебідя та О.Я. Сінельникова. У останнього була незареєстрована зброя, у т.ч. гранатомет. Їм вже оголошена підозра, але місцеперебування цих військових наразі невідоме. Судом винесено постанову про їхнє затримання.

  Москаль нагадав обставини злочину: "айдарівці", якими тоді командував Сергій Мельничук, розігнали більшу частину працівників заводу та почали самі випікати та реалізовувати хлібну продукцію. При цьому вони не тільки не сплачували податки та відмовлялись сплачувати за електроенергію, але й привласнили готівку, яка зберігалась на заводі.

  Москаль нагадав, що Міноборони у відповідь на його заклики вжити заходів щодо припинення цього свавілля, поширювало заяви, згідно за якими військові не мають до цього відношення.

  Дії "Айдару" викликали подорожчання хліба в декількох вільних районах Луганщини, а також соціальну напругу. "Айдарівців" вдалося вигнати з хлібозаводу тільки після неодноразових вимог губернатора забезпечити стабільну роботу підприємства.

  Збитки, завдані заводу хазяйнуванням "Айдару", оцінюються у 2 млн 400 тис. грн.

  Кримінальні провадження відкриті за статями "розбій", "незаконне позбавлення волі", "незаконне заволодіння транспортними засобами", "незаконне втручання в господарську діяльність" та "погрози відносно працівників правоохоронних органів".

  Нагадаємо, з колишнього командиру "Айдару" Сергія Мельничука можуть зняти депутатську недоторканність. 

  В його підрозділі зареєстровано близько 80 кримінальних правопорушень тільки за минулий рік.

  Теги : Айдар Москаль Сергій Мельничук хліб
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів