МВС оголосило війну покемонам

  23 Серпня, 2016 14:04
  В Міністерстві внутрішніх справ заявили про "смертельну небезпеку" гри Pokemon GO.

  МВС вважає гру Pokemon GO небезпечною.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства, зазначаючи, що популярність гри "призвела до кількісного збільшення смертельних випадків з гравцями Pokemon GO і урізноманітнення порушень закону ними та відносно них".

  При цьому в МВС наголосили: "Враховуючи реальність загроз щодо об’єктів критичної інфраструктури, режимних об’єктів, зони АТО, громадських місць внаслідок безконтрольності використання цього сервісу на території України та безпеки пересічних громадян, Міністерство готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБОУ питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів".

  Крім того, Нацполіція з метою недопущення тяжких наслідків для гравців та "захисту законних прав та інтересів осіб, які мимоволі можуть бути втягнуті до неї", створила пам'ятку для ловців покемонів з порадами та правилами застосування додатку в Україні.


  Фото: mvs.gov.ua

  Нагадаємо, останнім часом Нацполіцію сколихнули кілька скандалів через неприйнятну поведінку поліцейських – так, спочатку краматорський поліцейський зробив селфі на фоні закривавленого пенсіонера, а потім були затримані п’яними за кермом співробітники поліції Києва та Рівненської області.

  Теги : АТО МВС РНБО Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів