МВФ припинить співпрацю з Україною у разі відсутності підвищення пенсійного віку

  21 Квiтня, 2017 20:58
  У фонді заявили, що Україна за розміром дефіциту пенсійного фонду займає друге місце у світі.

  Підвищення пенсійного віку є критично важливим для продовження співпраці України та Міжнародного валютного фонду, оскільки цей інструмент є важливим елементом скорочення дефіциту Пенсійного фонду.

  Про це заявив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен на онлайн прес-конференції, передає УНІАН.

  "Підвищення низького віку виходу на пенсію, підвищення ефективного пенсійного віку — критично важливо. Це дійсно питання, щодо якого відбуваються дискусії в контексті наступного перегляду програми співпраці МВФ і України, щоб вийти на надійний план, як упоратися з цим у майбутньому. Таким чином, відповідь — так, пенсійна реформа — важлива частина наступного перегляду програми, і підвищення ефективного пенсійного віку є її частиною (ред.)", — заявив представник МВФ.

  За словами Томсена, в України другий за розміром дефіцит пенсійного фонду в світі. Він зазначив, що це комплексна проблема, оскільки в Україні кількість пенсіонерів по відношенню до кількості людей, які сплачують внески у пенсійний фонд, має співвідношення 1 до 1.

  Нагадаємо, віце-прем’єр Павло Розенко анонсував підвищення з 1 травня прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій.

  Теги : МВФ пенсіонери пенсійний фонд пенсія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів