Москаль звинуватив "спеців" СБУ у зламі свого сайту

  26 Червня, 2015 10:52
  На його думку, це "спецзамовлення" виконане в інтересах службовців СБУ, яким не подобаються нові кадрові призначення у відомстві.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль звинуватив співробітників Служби безпеки України у зламі його персонального інтернет-сайту.

  Як повідомили у прес-службі Москаля, сайт був зламаний кілька днів тому, і в стрічку новин була вставлена компрометуюча  інформація про нового керівника Антитерористичного центру СБУ Віталія Малікова.

  За словами Москаля, новина з вигаданими фактами про Малікова навмисно була вставлена хакерами у розкручений сайт, щоб поширити її в різних ЗМІ як компромат. Тих, хто встиг розповсюдити "інформаційну качку" із посиланням на його ім’я, Москаль попросив прибрати її зі своїх повідомлень.

   "Замовники цієї брудної піар-технології мені відомі – сліди ведуть на Володимирську, 33 в Києві (Служба безпеки України – Ред.)", - каже Москаль.

  Він різко висловився на "спеців" СБУ, які, він впевнений, зробили це в інтересах тих службовців, яким не подобаються нові кадрові призначення у своєму відомстві. "Низька кваліфікація виконання замовлення є зайвим доказом, що його виконували саме в СБУ", заявив Москаль.

  Він пообіцяв з’ясувати, хто є замовником цього "спецзавдання" та "відпіарити його по-донбаськи".
  Теги : СБУ Геннадій Москаль сайт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів