Москаль затримав 11 фур з контрабандними харчами для ЛНР

  12 Травня, 2015 10:36
  Водії вантажівок з продуктами харчування чекали сприятливої можливості, щоб проїхати на окуповану територію.
  Фото: сайт Геннадія Москаля

  У ході поїздки в селище Родина, про яку ніхто із силовиків не був попереджений, Геннадій Москаль виявив 11 фур, що стояли на різних вулицях.

  Про це повідомляє прес-служба голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

  Згідно з повідомленням, вантажівки (деякі з табличками "ПОРОЖНІЙ"), зареєстровані в Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Полтавській та інших областях, були заповнені олією, помідорами, печивом, котячим та собачим кормом і чекали сприятливої можливості, щоб проїхати на окуповану територію.

  Деякі водії при появі керівника області встигли розбігтися, а кількох Г. Москаль затримав. Після цього він викликав на місце силовиків із блокпостів, щоб з’ясувати, яким чином фури всупереч забороні руху вантажів на окуповану територію опинилися на самій лінії розмежування вогню.

  Москаль зазначив, що в селище, яке є крайньою контрольованою Україною точкою на Луганщині, і яке постійно обстрілюється бойовиками, через блокпости в магазини не пропускають хліб та інші продукти, у школі не годують дітей, бо постачальники не можуть провезти сюди харчі, зате навколо школи стоять фури з десятками тонн продуктів для так званої ЛНР.

  За словами керівника Луганщини, комерція з терористами неможлива без сприяння наших силовиків на блокпостах, котрі проявляють принциповість до простих людей і пропускають фури з алкоголем, тютюном, продуктами й собачим кормом для самопроголошеної ЛНР. 

  Теги : ЛНР Геннадій Москаль Луганська область
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів