Москаль заручився підтримкою тютюнової компанії у припиненні контрабанди

  12 Серпня, 2015 10:27
  Міжнародна компанія пообіцяла експертизу контрабандних сигарет, а також фінансування навчання закарпатських прикордонників.

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль провів зустріч з представниками міжнародної тютюнової компанії "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна", а також із головними силовиками області, щоб обговорити питання спільного протистояння сигаретній контрабанді.

  Як повідомляє прес-служба Москаля, після зустрічі представники тютюнової компанії пообіцяли конкретно допомагати владі і правоохоронцям у припиненні контрабанди.

  Так, "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна" взялася проводити сучасну експертизу вилучених нелегальних сигарет на предмет їхнього походження, а також пообіцяла профінансувати навчання закарпатських прикордонників у відомому кінологічному центрі в Чехії. Адже в країнах ЄС більшість контрабандних сигарет виявляється саме за допомогою спеціально тренованих собак.

  Москаль також спростував твердження, що у контрабанді сигарет нібито немає нічого поганого, навпаки ж – люди купують, переправляють на захід та заробляють. На його думку, контрабанда корумпує чиновників та криміналізує суспільство, крім того, фінансує злочинні угруповання. Москаль нагадав, що саме конфлікт через сигаретну контрабанду викликав криваві події на Закарпатті місяць тому. 

  Теги : контрабанда цигарки Геннадій Москаль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів