Москаль просить ГПУ перевірити "роздуту сенсацію" МОЗ про поліомієліт

  29 Вересня, 2015 16:48
  За словами Москаля, МОЗ організувало "інформаційну атаку", щоб використати вакцину після її неправильного зберігання.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль просить Генпрокуратуру оцінити можливе перебільшення Міністерства охорони здоров’я щодо інформації про поліомієліт в області. Про це повідомляє його прес-служба.

  У повідомленні сказано, що Геннадій Москаль просить ГПУ дати правову оцінку МОЗу за "роздуту псевдосенсацію" про поліомієліт. "Це добряче зіпсувало імідж України у всій Європі" – наголошують у Москаля.

  Як зазначається, у Закарпатті не виявлено жодного випадку поліомієліту, а повідомлення керівництва МОЗ про "спалах" цього небезпечного поліовірусу виявились недостовірними.

  На думку Москаля, інформація про епідемію була поширена цілеспрямовано, щоб приховати факт неправильного поводження з наявною вакциною та з її подальшим терміновим використанням.

  Москаль заявляє, що фахівці МОЗ неправильно зберігали отриману з-за кордону велику партію вакцини від поліомієліту, допустили її розморожування, після чого повторно заморозили, хоч це не передбачено інструкцією. А потім заново заморожену вакцину вирішили швиденько використовувати. "Для цього і була організована інформаційна атака про "спалах поліомієліту в Закарпатті", відзначає глава області.

  Він також стверджує, що МОЗ здійснював тиск на головних лікарів ужгородських лікарень з вимогою підтвердити діагноз "поліомієліт". Водночас самі діагнози не підтвердились після експертиз і досліджень.

  Як повідомлялось, МОЗ констатувало 1 вересня 2 випадки захворювання на поліомієліт в Закарпатській області і тоді ж заговорило про спалах цієї хвороби, обіцяючи направити вакцини в регіони протягом тижня.

  Теги : Геннадій Москаль МОЗ закарпаття поліомієліт
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів