Москаль направив Шокіну та Авакову список злочинів "Айдару"

  8 Червня, 2015 10:44
  Резонансні злочини в зоні АТО були скоєні у період керування батальйону Мельничуком, якого ГПУ підозрює в організації збройної банди.
  Фото з відкритих джерел

  Очільник Луганської області Геннадій Москаль направив до Генпрокуратури та МВС документи з переліком злочинів, скоєних добровольцями "Айдару" в зоні АТО на час керування батальйоном Сергієм Мельничуком.

  Про це повідомляється на офіційному сайті Москаля.

  Москаль заявив, що Генпрокуратура має розслідувати злочини Мельничука не тільки в Києві, Київській та Житомирській області, а й в зоні проведення АТО, де зафіксовано багато фактів викрадень, катувань, грабежів, незаконного застосування зброї "Айдаром" тощо.

  Як зазначається, частина із так званих добровольців офіційно не числилась у батальйоні, проте у період керівництва Мельничука їм видали незареєстровану зброю. Москаль наголосив, що вони дискредитують "Айдар", адже частина батальйону дійсно воює на передовій, тоді як інша "вирішила банально заробити на війні".

  Москаль додав, що в поданому переліку – лише 25% злочинів, серед яких найрезонансніші – пограбування підприємств, опір правоохоронцям, викрадення держслужбовців із вимогою викупу тощо. Він вимагає, що усі вони були розслідувані, а винні притягнуті до відповідальності.  Нагадаємо, Генпрокуратура підозрює Сергія Мельничука в організації збройної банди та внесла у Верховну Раду подання про зняття з нього депутатської недоторканності. Як відомо, Рада таки зняла з нього недоторканність, однак не підтримала його затримання чи арешт. 

  Теги : ГПУ МВС шокін Геннадій Москаль Айдар Арсен Аваков
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів