Москаль наказав максимально ретельно перевіряти транспорт на блокпостах

  7 Травня, 2015 18:05
  Це рішення пов’язане з різким зростанням кількості крадіжок, угонів та використання автотранспорту в злочинних цілях як цивільними, так і військовими.

  Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль зобов’язав підрозділи Збройних сил України, Службу військового правопорядку, прикордонників та міліцію ретельно перевіряти документацію всіх водіїв та автомобілів, що перетинають блокпости й пункти пропуску на Луганщині.

  Про це повідомляє його сайт.

  Як сказано у розпорядженні Москаля, у разі відсутності, невідповідності чи ознак підроблення документів затримувати водіїв, пасажирів і транспорт для перевірки згідно із чинним законодавством. Військових порушників перевірятиме Служба військового правопорядку, а цивільних – працівники міліції.

  "Це рішення пов’язане з різким зростанням кількості крадіжок, угонів та використання автотранспорту в злочинних цілях як цивільними, так і військовими", -  повідомляє Геннадій Москаль.

  Розпорядження керівника області вступає в силу з моменту опублікування в засобах масової інформації.

  Тим часом, бойовики в районі Донецька прийняли рішення про посилення боротьби з українськими повстанцями, після того як молода дівчина-патріотка кинула гранату в їх блокпост. Заходи в основному складаються з огляду транспорту.


  Теги : Геннадій Москаль транспорт перевірка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів