Москаль б’є на сполох: Сєвєродонецьку загрожує екологічна катастрофа

  28 Квiтня, 2015 17:43
  Цистерни з небезпечним метанолом почали протікати, а митникам до них немає діла: чекають рішення з Києва.

  Державна фіскальна служба України має невідкладно вивезти із житлового масиву Сєвєродонецька цистерни з метанолом, які напередодні були затримані співробітниками митної служби.

  З такою вимогою звернувся голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, йдеться на його сайті.

  Як зазначається, митники затримали 5 цистерн із метанолом невідомого походження загальною ємністю 100 тонн і тимчасово доставили їх на митний склад у Сєвєродонецьку. Там цистерни під дією прямих сонячних променів почали протікати, і рятувальники поливали їх водою, щоб не допустити займання.

  "Враховуючи той факт, що метанол є отруйною та легкозаймистою речовиною, розгерметизація цистерн може спричинити в мікрорайоні зокрема та місті загалом екологічну катастрофу" – висловив побоювання Москаль.

  За його словами, регіональні представники митної служби ніяк не реагують на ситуацію, перекидаючи відповідальність на керівництво Фіскальної служби в Києві, яке має прийняти рішення завтра.

  Однак Москаль вимагає невідкладного рішення, заявивши, що жителі обласного центру не можуть бути заручниками безвідповідальності силовиків. 

  Теги : Геннадій Москаль сєвєродонецьк екологічна катастрофа метанол
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів